رویا وزنی ندارد، ولی چه آواری دارد اگر فرو بریزد.

پورتال گروه اینترنتی ونداکلیک

ونداکلیک » خبرها » دستگیری قاتل فراری در نقطه صفر مرزی

دستگیری قاتل فراری در نقطه صفر مرزی

تاريخ: 17 شهریور 1392 - توسط: vanda - موضوع: خبرها, اجتماعی
مرد جنایتکار که در جریان یک آتش افروزی عمدی برادر زنش را به قتل رسانده بود هنگام فرار از کشور در دام کارآگاهان گرفتار شد. چندی قبل دختر جوانی با مراجعه به اداره دهم پلیس آگاهی از قتل برادرش در اثر یک آتش سوزی عمدی خبر داد.

به گزارش قانون، شاکی به کارآگاهان گفت: همسرم به دلیل اختلافاتی که با هم داشتیم پنجم اسفند سال گذشته در حالی که من و دو برادرم در خانه بودیم در را بست و با بنزین خانه را به آتش کشید. برادر کوچکم به نام امید پس از مدتی بستری بودن در بیمارستان به علت شدت جراحات جان خود را از دست داد که پرونده از دادسرای ناحیه ۱۶ برای رسیدگی به اداره ویژه قتل فرستاده شد. در جریان بررسی‌ها مشخص شد مرد جنایتکار پس از این قتل به سمت هنگ مرزی زابل فرار کرده است که بلافاصله گروهی از ماموران راهی زابل شده و پس از تحقیقات گسترده متهم به قتل را قبل از خروج از کشور شناسایی و دستگیر کردند.

مرد جنایتکار پس از انتقال به اداره دهم پلیس آگاهی تحت بازجویی قرار گرفت که با اعتراف به جرم خود گفت: به دلیل اختلافاتی که با همسرم و خانواده‌اش داشتم تصمیم به این کار گرفتم. بعد از آتش سوزی فراری شدم اما زمانی که متوجه مرگ امید شدم برای فرار از مجازات قصد داشتم از کشور خارج شوم که دستگیر شدم. هم اکنون تحقیقات پلیس از متهم ادامه دارد.

گرد آوری : وندا کلیک

آنتی ویروس دکتر وب

ارسال نظر


نام شما:   
پست الکترونیکی شما:  
 
 
Go Top