اگر قرار بود دری باز نشود به جای آن دیوار می گذاشتند!

پورتال گروه اینترنتی ونداکلیک

ونداکلیک » خبرها » اين خانواده چندين ماه است گوشت نخورده‌اند!

به گزارش شيعه آنلاين، خبرنگار افتخاري ما در شهر اصفهان با ارسال اين مطلب، از وضعيت دلخراش و تأسف بار يک خانواده نيازمند خبر داد.

او در اين باره گفت: در نزديکي منزل ما خانواده اي که همه اعضاي آن هم از نسل سادات اهل بيت (ع) هستند، زندگي مي کنند. پدر اين خانواده جانباز موجي است از همين رو نمي تواند کار کند و خانه نشين است.

خبرنگار ما افزود: بررسي هايي که بنده انجام داده ام نشان مي دهد که اين خانواده به دليل فقر شديد، علاوه بر داشتن مشکل در تهيه مايحتاج اوليه، حدود 5 ماه است که حتي يک تکه گوشت هم نخورده اند. وقتي خواستم اين گزارش را درباره آنان تهيه کنم، آنها که بسيار آبرومند هستند، از من خواستند که نام و يا عکسي از آنها منتشر نکنم تا به اصطلاح آبرويشان نرود.

او در پايان گفت: با انداختن نگاهي به چهره پدر اين خانواده که معلوم است شرمنده زن و بچه اش شده، مي توان فهميد که او در دلش مي گويد «اي کاش در دوران حکومت اميرالمؤمنين حضرت علي عليه السلام مي زيستم تا هيچ گرسنه اي شب سر بر بالين نمي نهاد».

از شما ملت نيکوکار که همواره به ياري هموطنانتان مي پردازيد تقاضا دارم حداقل براي تهيه کمترين مقدار گوشت، به اين خانواده کمک کنيد.

شماره عابر بانک: 6037991150464380  ندا فرزام نيا
شماره تماس: 09133293544

گرد آوری : وندا کلیک

آنتی ویروس دکتر وب

ارسال نظر


نام شما:   
پست الکترونیکی شما:  
 
 
Go Top