عاشق شدن آسان است، اما ادامه آن هنر است.

پورتال گروه اینترنتی ونداکلیک

ونداکلیک » خبرها » قاتل فراری را شناسایی کنید

قاتل فراری را شناسایی کنید

تاريخ: 13 بهمن 1392 - توسط: elham - موضوع: خبرها, اجتماعی
پسر جوان که با انگیزه انتقامجویی پشت چراغ قرمز مرتکب قتل شده است، تحت تعقیب پلیس قرار گرفت.

به گزارش قانون، 25 مرداد سال گذشته‌از طریق مرکز فوریت‌هاي پلیسی 110 یک فقره درگیری منجر به جرح در خیابان زمزم‌، به کلانتری 161 ابوذر اعلام شد‌.

قاتل فراری را شناسایی کنید

با حضور مأموران در محل و انجام تحقیقات مقدماتی مشخص شد فردی حدود 30 ساله به نام "محمد " در داخل یک دستگاه خودرو پراید مورد اصابت ضربات جسم تیز قرار گرفته که بلافاصله هماهنگی‌هاي لازم انجام و فرد مصدوم به بیمارستان منتقل مي‌شود‌.

با وجود اقدامات درمانی و به علت شدت ضربات وارده و خونریزی شدید فرد مصدوم در داخل بیمارستان فوت کرد و پرونده اولیه با موضوع "قتل عمد" تشکیل‌، به دستور شعبه سوم بازپرسی دادسرای امور جنایی برای شناسایی و دستگیری قاتل یا قاتلین در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار مي‌گیرد.

با آغاز رسیدگی به پرونده‌، کارآگاهان به محل جنایت مراجعه و از طریق تصاویر به دست آمده از دوربین‌هاي مداربسته تعدادی از واحدهای تجاری موفق به شناسایی تصاویر صحنه درگیری منجر به جنایت مي‌شوند‌.

بررسی تصاویر به دست آمده از دوربین‌هاي مداربسته نشان داد که خودرو پراید سفید رنگی که مقتول راننده آن بوده‌، ساعت 23 و 40 دقیقه 25 مرداد سال 91 پشت چراغ قرمز توقف کرده و در همین زمان یک دستگاه خودرو هیوندا مدل آزرا در پشت خودرو پراید متوقف‌، راننده آن پیاده و به سمت خودرو پراید مي‌آید‌.

راننده خودرو هیوندا آزرا‌، پس از رسیدن به خودرو پراید و در حالی‌که شیشه سمت راننده پایین بوده‌، از زیر لباس خود سلاح سردی را خارج و چندین ضربه به راننده پراید وارد و بلافاصله با خودرو هیوندا از محل متواری مي‌شود‌.

با بررسی تصاویر صحنه جنایت‌، مالک خودرو هیوندا آزرا شناسایی و در ادامه تحقیقات مشخص مي‌شود که در شب حادثه خودرو در اختیار فردی به نام حسن 33 ساله بوده است‌. بلافاصله کارآگاهان به محل سکونت حسن مراجعه و متوجه شدند که وی در شب حادثه خودرو متعلق به خواهرش را امانت گرفته و پس از ارتکاب جنایت‌، از محل زندگی خود متواری شده است‌.

 با شناسایی "حسن" به عنوان عامل جنایت و یکی از مجرمان سابقه دار که بارها به علت نزاع و درگیری دستگیر و روانه زندان شده بود کارآگاهان با شناسایی محل تردد وی و مقتول در قهوه خانه ای واقع در خیابان زمزم به این محل مراجعه و در تحقیقات خود متوجه شدند که مقتول و قاتل حدود یک هفته پیش از جنایت‌، با یکدیگر و در داخل قهوه خانه درگیر شده و طی آن مقتول با استفاده از شیشه اقدام به مجروح کردن قاتل کرده بود.

همین موضوع انگیزه اصلی قاتل برای انتقام گرفتن مي‌شود که سرانجام شب حادثه و پس از خروج مقتول از داخل قهوه خانه‌، وی را تعقیب و در پشت چراغ قرمز به قتل مي‌رساند‌.

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ‌، با انتشار این خبر اعلام کرد: با توجه به متواری بودن متهم‌، دستور انتشار تصویر این شخص از سوی مقام قضایی صادر شده است.

به همین خاطر از تمام شهروندان که موفق به شناسایی تصویر متهم شده و اطلاعاتی در خصوص مخفیگاه  یا محل‌هاي تردد وی دارند درخواست مي‌شود تا هرگونه اطلاعات خود در این خصوص را از طریق شماره تماس 51055510 و یا 55389048 در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند‌.

گرد آوری : وندا کلیک

آنتی ویروس دکتر وب

ارسال نظر


نام شما:   
پست الکترونیکی شما:  
 
 
Go Top