دلی که ازبی کسی تنها است،هرکس رامیتواندتحمل کند.!

پورتال گروه اینترنتی ونداکلیک

ونداکلیک » خبرها » یک روز قطعی گاز هم زیبنده کشور نیست

ناصر سراج در حاشیه بازدید سرزده از مرکز دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران(مرکز مدیریت تولید،‌ انتقال و توزیع گاز) گفت: حتی یک روز قطعی گاز هم زیبنده کشور ما نیست.

به گزارش فارس، ناصر سراج در خصوص بازدید سرزده خود از مرکز دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران (مرکز مدیریت تولید،‌انتقال و توزیع گاز) گفت: ما در این بازدید با مسئولان مرکز دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران گفت‌وگو کردیم و خواستیم تا تمهیداتی را بیاندیشند که در سال آینده حتی شاهد یک روز قطعی گاز هم نباشیم.

وی افزود: مدیران این مرکز هم وعده دادند که در سال آینده تمهیداتی مناسبی را می اندیشند و روند کاری بهتری را در پیش می‌گیرند.

این در حالی است که برخی کارشناسان بر این باورند که علت قطعی گاز به دلیل آرایش نامناسب توزیع گاز در کشور است نه کمبود گاز، بر همین اساس دیسپچینگ شرکت ملی گاز مسئول تنظیم آرایش توزیع گاز در کشور است.

گفتنی است، در بازدید رئیس سازمان بازرسی کل کشور اسلامی معاون امور اقتصادی و زیربنایی، مخلص الائمه بازرس کل امور نفت و تنی چند از سر بازرسان و کارشناسان نظارت و بازرسی امور نفت سازمان بازرسی کل کشور حضور داشتند.

مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران و معاون وزیر نفت در این بازدید، گزارشی از روند گاز رسانی در کل کشور مخصوصا در روزهای اخیر را ارائه داد.

گرد آوری : وندا کلیک

آنتی ویروس دکتر وب

ارسال نظر


نام شما:   
پست الکترونیکی شما:  
 
 
Go Top