رویا وزنی ندارد، ولی چه آواری دارد اگر فرو بریزد.

پورتال گروه اینترنتی ونداکلیک

ونداکلیک » خبرها » شخصیت‌های جدید کلاه‌قرمزی 92

شخصیت‌های جدید کلاه‌قرمزی 92

تاريخ: 29 اسفند 1391 - توسط: vanda - موضوع: خبرها, فرهنگی

 تسنیم : تهیه کننده مجموعه تلویزیونی کلاه قرمزی گفت: امسال عروسک های گاو، دختر همسایه و دختر مهد کودکی در اجرای برنامه نوروزی به کلاه قرمزی کمک می کنند تا شادی را به خانه های مخاطبان خود ببرند.
حمید مدرسی با اعلام اینکه عروسک های گاو، دختر همسایه و دختر مهد کودکی در اجرای برنامه نوروزی به کلاه قرمزی کمک می کنند تا شادی را به خانه های مخاطبان خود ببرند گفت: 7 قسمت از مجموعه 14 قسمتی کلاه قرمزی تولید شده و گروه در حال تصویربرداری ادامه این مجموعه است .

وی  با بیان این که کلاه قرمزی 92 یکی از پر بارترین برنامه های این کاراکتر عروسکی خواهد بود، افزود: با توجه به  وضعیت اقتصادی صدا و سیما تولید این سری از برنامه با مشکلات بسیاری همراه بود اما این مسائل سبب نشد که از کیفیت این ویژه برنامه نوروزی کاسته شود و این مسئله بر اهمیت و ارزش این برنامه محبوب می افزاید.

این تهیه کننده با تاکید بر این مهم که جیگر ممنوع التصویر نیست، افزود: امسال 12 شخصیت عروسکی سال های گذشته  در برنامه حضور دارند و خبر ممنوع التصویری جیگر صحت ندارد.

مدرسی گفت: در سری جدید این برنامه از حضور بازیگران حرفه ای سینما به عنوان میهمان استفاده خواهیم کرد، این بازیگران نقش هایی که در سناریو برای آن ها تعریف شده، بازی می کنند.

وی از حضور همکاران جدید در این پروژه مهم تلویزیونی خبر داد و گفت: امسال از تجربه و حضور هنرمندانی مانند نگار استخر در این برنامه بهره بردیم و تصور می کنم این مسئله جذابیت و طراوت بیشتری به این ویژه برنامه نوروزی داده است.

مدرسی با اشاره به رواج شبکه های اجتماعی غیر قانونی تاکید کرد: کلاه قرمزی در هیچ شبکه اجتماعی حضور ندارد، این در حالی است که در شبکه های  مختلف صفحه های متفاوتی برای این برنامه ساخته شده است.

وی افزود : امیدوارم با توجه به همراهی و همدلی که گروه با یکدیگر و به خصوص با آقایان طهماسب و جبلی داشتند بتوانیم در تعطیلات نوروز شادی و لبخند را به خانواده های ایرانی هدیه کنیم.

مجموعه کلاه قرمزی 92 از 29 اسفند هر شب ساعت 20:30 از شبکه دو میهمان مخاطبان خواهد بود.

گرد آوری : وندا کلیک

آنتی ویروس دکتر وب

ارسال نظر


نام شما:   
پست الکترونیکی شما:  
 
 
Go Top