ر بدترين روزها اميدوار باش زيرا كه زيباترين باران ها از سياهترين ابرها ميبارند.

پورتال گروه اینترنتی ونداکلیک

ونداکلیک » خبرها » واکنش سلطانی‌فر به لقب کامپیوتر ورزشی!

فارس: مسعود سلطانی‌فر وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان درباره تشبیه ذهن خود به کامپیوتر ورزشی از سوی دکتر روحانی گفت: این نظر لطف آقای رئیس جمهور است و اعتمادی که ایشان به بنده و برنامه‌هایم داشته‌اند. در فرصت‌هایی که خدمت ایشان بودم به تفصیل در مورد برنامه‌هایم برای دو حوزه جوانان و ورزش صحبت کرده‌ایم و گاهی هم ایشان برای موضوعات مختلف ورزشی سوابقی را از من می‌خواستند و من با توضیح دقیق آنها گاهی اسباب تعجب ایشان می‌شدم.

وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان افزود: آقای روحانی به حوزه ورزش و قهرمانان ایران بسیار علاقمندند، ضمن اینکه بر گسترش ورزش همگانی و سالم‌سازی جامعه تاکید ویژه دارند. امیدوارم در صورت رای اعتمادی نمایندگان مردم بتوانم هرچه سریع‌تر این برنامه‌ها را اجرایی کنم و تاکیدات رئیس جمهور و دولت یازدهم را در حوزه ورزش و جوانان به کار ببندیم.

سلطانی‌فر در مورد نوبت وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان برای گرفتن رای اعتماد در صحن علنی مجلس گفت: تصور می‌کنم به احتمال زیاد بعد از ظهر چهارشنبه یا صبح پنجشنبه نوبت بنده برای ارائه برنامه‌هایم در جلسه بررسی وزرای پیشنهادی خواهد شد.

وی تاکید کرد در صورت رای اعتماد نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی بتواند بلافاصله با تشکیل کارگروه‌های اجرایی و تخصصی، انتظارات جامعه ورزش و نمایندگان محترم را برای تعالی بیشتر ورزش جمهوری اسلامی ایران برآورده کند.


گرد آوری : وندا کلیک

آنتی ویروس دکتر وب

Go Top